Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

"Dla człowieka, podobnie jak dla ptaka, świat ma wiele miejsc, gdzie można odpocząć, ale gniazdo tylko jedno."

Oliver Wendel Holmes

offlinear1.dodi blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt AR-1 w IGN Projekt
91696 odwiedzin | wpisów: 90, komentarzy: 322, obserwuje: 53
 

Być jak Tom Lee Johns w "Ściganym"...

autor: ar1.dodi blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dziś odbyłam burzliwą  (mało powiedziane!) rozmowę z majstrem. Bingo! Miałam rację, Źle została postawiona ścianka działowa i dlatego rozeszła się na spoinie poziomej i pionowej. We wtorek ma to poprawić. Kierownik budowy ma pojawić się na działce w niedzielę. Każę mu przyjrzeć się każdej szczelinie. Jeśli tego nie zrobi w poniedziałek pojadę do inspektora nadzoru. Nie ma przepuść!

Pozdrawiam

 


Przechwaliłam murarzy?!

autor: ar1.dodi blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Kochani blogowicze minęło 2 miesiące od powieszenia wiechy, a już problemy wyszły i nie wiem, czy nie są  bardzo poważne! ?

Otóż jedna ze ścianek działowych mam wrażenie, że rozchodzi się, a druga na wysokości 150 cm po porostu pękła na spoinie poziomej!!!blog budowlany - mojabudowa.pl.

Proszę Was blogowicze o wskazówki, co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Jak rozmawiać z majstrem - kazać mu rozebrać ścianki i stawiać na nowo, czy poczekać na kolejną fazę osiadania domu i wstrzykiwać zaprawę pomiędzy bloczki?

A może takie procesy to norma i trzeba się do takiego stanu rzeczy przyzwyczaić?

Drugi mój koszmar, to wciąż stojąca woda na działce. która nie pozwala ogrodzić działki. Wójt, co prawda obiecał pomoc, ale dopiero jak opadnie woda. Dochodzę do w niosku, że może to być dopiero w przyszłym roku. blog budowlany - mojabudowa.pl

Trzecia sprawa nie dająca spokoju to: jak skutecznie uchronić nieogrodzony dom przed kradzierzą okien i drzwi, które lada moment będą zamontowane? Zaprosiłam w tym celu dziś elektryka na działkę i poprosiłam, by doporwadził  prąd do domu. Będę zakładała alarm. Innego sposobu na dzień dzisiejszy nie widzę.  (Mam nieprzewidziany wydatek!!)Kolega podpowiedział mi jeszcze jedno rozwiązanie, może komuś z Was się przyda. Otóż zaproponował mi by zasłonić okna i podłączyć telewizor. Ponoć to też działa!. 

Pozdrawiam

 

 


Komentarze (1)
autor:martadaniel  dodano: 2011-08-17 | 16:21:17
Co do problemy nr 1 - niech kierownik budowy oceni co z tym faktem zrobić. Lub wynajmijcie jakiegoś inspektora. na własna rękę nie podejmowałabym takich decyzji. To może odbić sie na późniejszym mieszkaniu.