Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

"Dla człowieka, podobnie jak dla ptaka, świat ma wiele miejsc, gdzie można odpocząć, ale gniazdo tylko jedno."

Oliver Wendel Holmes

offlinear1.dodi blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt AR-1 w IGN Projekt
91695 odwiedzin | wpisów: 90, komentarzy: 322, obserwuje: 53

Ja znowu o nodze, ale nie tylko

autor: ar1.dodi blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam wszystkich. Dziś miał być dla mie szczęśliwy dzień, ale okazał się tylko w połowie radosny. Co prawda zdjęto mi gips z nogi, ale okazało się, że mam słabe zrosty.  O rehabilitacji muszę zapomnieć! sad Przez najbliższy miesiąc mam leczyć się farmakologicznie na odbudownie tkanki kostnej. sad . Dobra wiadomość jest taka, że mam powoli ćwiczyć staw skokowy i próbować chodzić o kulach.

Kochani, ale i z nogą w gipsie też można wiele zdziałać. Udało mi się w ekspresowym tempie "załatwić" usługę melioracyjną. Został poprawiony fragment drenażu leżący po mojej stronie działki, który wg mojego sąsiad był powodem zalewania jego działki. Co ciekawe, mój domek stoi na działce wydzielonej z działki tegoż właśnie sąsiada. Sprzedał mi górkę, a zostawił sobie dołek, w którym zawsze (jak wieść gminna niesie i moje oczy widziały) stała woda. Dziś twierdzi, że woda z mojego dachu go zalewa.  Nie dał sobie przetłumaczyć, że wcześniej tak miał, że dużo śniegu było, i że jego działka jest z 3 stron otoczona działkami powyżej. Każda rozmowa z nim kończyla się jednym: moja wina. Dla świętego spokoju pooprawiłam drenaż. Perfidia tego człowieka nie zna jednak granić! Kiedy panowie wyznaczali zakres prac , on do nich podszedł i zakomunikował by rurę melioracyjną przeprowadzić przez jego pole to i jemu będzie wtedy woda spływała. Na szczęście wynajęta ekipa miała głowę na karku i wytłumaczyła dosadnie facetowi co o tym sądzą.

Pozdrawiam


Pow. użytkowa: 226.6 m²
Pow. użytkowa: 286.2 m²
Pow. użytkowa: 71.5 m²
Pow. użytkowa: 126.1 m²